У Мінсоцполітики зробили заяву щодо блокування банківських карток пенсіонерів

Автор: Ольга Березовська

У Мінсоцполітики пояснили інформацію про можливе блокування банківських карток українських пенсіонерів. Виявилося, що цього не робитимуть.

У Мінсоцполітики зробили заяву щодо блокування банківських карток пенсіонерів - today.ua

Нещодавно стало відомо, що в українських пенсіонерів, які отримують пенсію на банківські картки, можуть виникнути проблеми. Заступник голови Міністерства соціальної політики заявила, що якщо протягом тривалого періоду на карті немає руху коштів, її можуть заблокувати. Проте згодом у відомстві пояснили її слова.

Як повідомили у пресслужбі Мінсоцполітики, вони не можуть заблокувати банківські картки пенсіонерів. По-перше, це суперечить українському законодавству, а по-друге, на політику банків щодо обслуговування клієнтів міністерство не може вплинути.

У відомстві зазначили, що може статися ситуація, коли пенсіонер із числа внутрішньо переміщених осіб протягом 6 місяців не користується своєю банківською карткою, на яку приходить пенсія. У такому разі пенсійні виплати продовжують йому нараховуватись, просто не поступають на його рахунок в банку.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У Міноборони вибухнув скандал: військовим закупили куртки, які не підходять для зими

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

У Мінсоцполітики зробили заяву щодо блокування банківських карток пенсіонерів

Відновити надходження коштів на банківську картку досить легко. Потрібно звернутися до будь-якого відділення Пенсійного фонду та пройти фізичну ідентифікацію. Або зробити це в режимі онлайн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми наголошуємо: картки пенсіонерам-ВПО ми не блокуємо. Однак просимо їх вийти на зв'язок і підтвердити особу, пройшовши ідентифікацію", - повідомили в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що банківські картки деяких українців все ж таки можуть бути заблоковані через один переказ.