Програма “єВідновлення“ виходить на новий етап: хто з українців може отримати кошти

Автор: Ольга Березовська

У Мінцифрі заявили про старт нового етапу програми "єВідновлення". Наразі кошти на відновлення зруйнованого житла можуть отримати власники приватних будинків.

Програма “єВідновлення“ виходить на новий етап: хто з українців може отримати кошти - today.ua

В Україні продовжує діяти програма "єВідновлення", створена для того, щоб допомагати українцям, чиє житло постраждало чи було зруйноване під час війни. Раніше взяти участь у ній могли власники квартир, а зараз розпочався новий етап. Про нього розповів у своєму Телеграмі міністр цифрової трансформації.

"єВідновлення виходить на новий етап - тепер можна відбудуватися на власній ділянці. Держава піклується і допомагає відновитися після російських обстрілів. Якщо вони знищили ваш приватний будинок, отримайте виплату для будівництва нового на своїй ділянці", - розповів Михайло Федоров.

За словами голови відомства, суму компенсації визначатиме комісія від місцевої влади. Заявка розглядатиметься протягом 30 днів. І якщо її буде схвалено, необхідно зупинити право власності на знищений будинок та зареєструвати початок будівельних робіт. Тільки після цього кошти надійдуть на карту "єВідновлення".

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

Програма “єВідновлення“ виходить на новий етап: хто з українців може отримати кошти

Михайло Федоров повідомив, що подати заявку українці можуть через "Дію". Її необхідно встановити або оновити додаток та у розділі "єВідновлення" оформити заявку, обравши тип компенсації "Грошова виплата".

Кошти на будівництво нового будинку надійдуть не одразу, а двома траншами по 50 відсотків. Між ними учасникам програми доведеться надати проміжний звіт про виконану роботу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Глава Мінцифри зазначив, що збудувати новий будинок можна буде в будь-якій точці України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій.

Раніше також було розширено програму "єОселя", що допомагає придбати нове житло.