В Україні по програмі “єОселя“ можна буде купувати не лише квартири: влада розширила умови кредитування

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні розширять програму іпотечного кредитування "єОселя". З 2024 року українці зможуть брати вигідні іпотеки під 7% річних не лише на купівлю квартир, а й на приватні будинки, дуплекси чи таунхауси. На дачні та садові будинки іпотека поширюватися не буде.

В Україні по програмі “єОселя“ можна буде купувати не лише квартири: влада розширила умови кредитування - today.ua

На сайті "Укрфінжитла" опубліковано оновлені умови купівлі нерухомості в рамках програми "єОселя", які набудуть чинності після ухвалення урядом Постанови №856.

Прийняті урядом зміни у програму іпотеки розширять можливості вибору житла для ветеранів війни, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей. Вони зможуть придбати квартиру у Києві та обласних центрах – у будинках, яким не більше 10 років; в інших населених пунктах – без обмежень щодо віку помешкань.

В Україні по програмі “єОселя“ можна буде купувати не лише квартири: влада розширила умови кредитування

Популярні зараз

В Україні очікуються звільнення та підвищення зарплат, — Нацбанк

Китай може захопити Місяць та оголосити його своєю територією, - NASA

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць

Всій решті категорій громадян пільгова іпотека видаватиметься на житлові будинки, яким не більше трьох років. При цьому їхня нормативна площа повинна становити 62,5 кв. метра для однієї особи, плюс 21 кв. метр кожного наступного члена сім'ї.

Крім того, пропоновані урядом зміни включають зменшення граничної вартості житла для Києва, Дніпра, Львова, Одеси і Харкова. Коефіцієнт ставлення до опосередкованої вартості будівництва одного квадратного метра змінено з 2,5 до 2. Водночас збільшено з 1 до 1,75 коефіцієнта для населених пунктів, які мають населення до 100 тисяч жителів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Здійснити сплату першого внеску за житло можна буде за рахунок житлового сертифікату "Відродження". Залишилося дочекатися, поки Верховна Рада внесе зміни та проголосує за Закон України пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України”.

Раніше повідомлялося, яке житло найчастіше беруть в іпотеку українці у рамках програми "єОселя".