“Їм потрібна надія“: голова Єврокомісії закликала продовжити фінансування України

Автор: Ольга Березовська

Урсула фон дер Ляйєн звернулася до західних партнерів з проханням і надалі підтримувати Україну в протистоянні РФ. Глава Єврокомісії вважає, що "передбачуване" фінансування є необхідним.

“Їм потрібна надія“: голова Єврокомісії закликала продовжити фінансування України - today.ua

У Швейцарії проходить Всесвітній економічний форум, на якому зібралося багато світових лідерів. У рамках заходу вони обговорюють важливі питання, серед яких, звісно, війна в Україні.

Перед присутніми виступила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн, яка звернула увагу на необхідність подальшої підтримки українців.

"Ми повинні продовжувати розширювати можливості їхнього опору. Українцям необхідне передбачуване фінансування протягом 2024 року і надалі", - заявила німецький політик, звертаючись до партнерів.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

“Їм потрібна надія“: голова Єврокомісії закликала продовжити фінансування України

За її словами, Збройні сили України здатні перемогти противника та повернути собі законні території, які тимчасово окуповані росіянами. Урсула наголосила, що українцям необхідні постійні постачання зброї від Заходу, щоб протистояти ворогові. Крім того, фон дер Ляйєн зазначила, що майбутнє України з Європою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Їм потрібні можливості для стримування майбутніх атак з боку Росії. І їм також потрібна надія. Вони повинні знати, що своєю боротьбою вони доб'ються кращого майбутнього для своїх дітей. А найкраще майбутнє України називається Європою", - резюмувала глава Єврокомісії.

Нагадаємо, що американський генерал Бен Ходжес оцінив можливість того, чи зможе Росія довго воювати з Україною.