В ООН заявили, що 40% українців потребуватимуть гуманітарної допомоги

Автор: Марченко Любов

Через повномасштабну війну, яка триватиме в Україні вже третій рік, і масове зубожіння українців, дедалі більше громадян потребуватимуть підтримки. В ООН вважають, що у 2024 році близько 16,3 млн українців потребуватимуть гуманітарної допомоги. На сьогодні це становить 40% від загальної кількості населення, рахуючи і тих, що зараз перебувають за кордоном.  

В ООН заявили, що 40% українців потребуватимуть гуманітарної допомоги - today.ua

Про це йдеться в інформації Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГП).

Україна зараз переживає найтяжчу гуманітарну кризу з часів Другої світової війни. Щодня в нашій країні гинуть не лише військові, які її захищають, але й цивільне населення, у тому числі і діти. Ворог масово руйнує житло українців, а також нищить інфраструктуру. Крім того, зараз населення переживає найважчу пору року.

"На додачу до насильства, Україна зараз перебуває у лещатах суворої зими. Продовження широкомасштабної гуманітарної операції є нагальною потребою сьогодні, як ніколи раніше", - заявляють в ООН.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

В ООН заявили, що 40% українців потребуватимуть гуманітарної допомоги

Організація Об'єднаних Націй оцінює загальну кількість біженців в Україні у 13 мільйонів. Це люди, які не в змозі повернутися додому. Хтось – через окупацію, а хтось і через те, що його домівка лежить в руїнах.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Із цих 13 мільйонів близько 8 мільйонів знаходяться за кордоном - переважно у країнах Європи, а близько 5 мільйонів становлять внутрішні переселенці. Усі ці люди, і не лише вони, потребують гуманітарної допомоги. Без підтримки вони самотужки не впораються. Отже про них має подбати не лише українська держава, але й міжнародна спільнота, вважають в ООН.

Нагадаємо, відкрито реєстрацію на гуманітарну допомогу для деяких українців.