Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

Автор: Леся Ловіцька

Більшість побутових споживачів в Україні обслуговує Нафтогаз. У компанії повідомили, яким буде тариф на блакитне паливо у січні 2024 року.

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року - today.ua

У пресслужбі компанії, яка обслуговує 98% українців, поінформували про фіксований тариф на блакитне паливо. Це означає, що як мінімум до завершення опалювального сезону вартість газу залишатиметься на колишньому рівні. Як відомо, зараз це 7,96 грн/кубометр.

Нафтогаз обслуговує понад 12 мільйонів сімей в Україні. Інші постачальники займають на ринку лише 2%, але громадяни мають право вибрати їх. Тариф на газ варіюється в межах 9,99 грн/кубометр.

Нагадаємо, що Кабмін у серпні поточного року продовжив дії спеціальних зобов'язань. Організаціям, які підігрівають воду та виробляють опалення доступна можливість купівлі газу зі знижкою.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

Українці скаржаться на завищені платіжки за газ

У рахунках який завжди правильно відображається актуальна інформація. Це може бути пов'язано з різними причинами, але найчастіше споживачі неправильно внесли показання лічильника або взагалі їх не передали. У Нафтогазі закликали не ігнорувати важливий момент: слід щомісяця повідомляти свідчення в період з 28-го по 5-те число.

Якщо українець не живе в будинку і газом не користується, він все одно має передавати показники лічильників, які не змінюватимуться.

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли можуть підвищити тариф на газ

Регулювання тарифів на комуналку, зокрема на газ, скасують у 2025 році, що призведе до суттєвого подорожчання послуг. Про це вказано у звіті НБУ. Очікується, що підвищення буде не різким, а поетапним, а малозабезпечені та найвразливіші категорії населення отримають субсидії.

Нагадаємо про подорожчання комунального тарифу на 40% в одній області України.