Україна націоналізувала конфіскований банк відомого російського олігарха

Автор: Леся Ловіцька

Україна націоналізувала конфіскований банк російського олігарха. Йдеться про фінансову установу, яка перебувала у власності президента ЦСКА Євгена Гінера.

Україна націоналізувала конфіскований банк відомого російського олігарха - today.ua

Пакет акцій PINbank у розмірі 88,890583%, яким володів бізнесмен, перереєстрували на державу, а саме – на Фонд державного майна. Євген Гінер був найбільшим акціонером PINbank, другим - ТОВ "Юридична фірма "Укрправо" Олександра Шадрука (9,509417%), а решті належало 1,6%.

"Починається новий етап у діяльності банку. З'являються нові можливості розвитку та розширення продуктової лінійки. Розуміємо всю відповідальність за забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів. Продовжуємо дотримуватись вимог законодавства та нормативних актів. Докладаємо всіх зусиль до підвищення ефективності діяльності", - зазначили співробітники PINbank.

Нагадаємо, що російський бізнесмен росіянин використовує комерційні структури та володіє рядом металургійних заводів, готелів та торгових центрів на території України. У грудні 2023 року його було оголошено у розшук.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

Євген Гінер має тісні зв'язки з вищими політичними і військовими лідерами РФ, він допомагає Кремлю у повномасштабній війні проти України. Олігарх наказав керівництву своєї компанії АТ "КБАЛ ім. Кошкіна" постачати рашистам боєприпаси. РНБО застосувала щодо нього санкції терміном десять років.

Україна націоналізувала конфіскований банк відомого російського олігарха

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

PINbank заснували у 1997 році. Наприкінці минулого вересня 2023 року цей банк займав 57-е місце серед 63 українських банків за обсягом загальних активів, які становили 48 2 млн грн. У перші дев'ять місяців 2023 року чистий збиток банку склав 30 млн грн.

Раніше у Мінфіні повідомили, що два великі державні банки можуть продати вже в 2024 році.