У ПФУ розповіли, як відновити субсидію: названо умови повернення виплат

Автор: Лобанова Єлизавета

У Пенсійному фонді повідомили, за яких обставин українці можуть поновити допомогу на оплату комунальних послуг, якщо її скасували з низки причин. Найчастіше пільг на комуналку громадян позбавляють через борги. Проте є й інші умови позбавлення виплат.

У ПФУ розповіли, як відновити субсидію: названо умови повернення виплат  - today.ua

У будь-якому випадку українці мають право повернути собі право на отримання субсидії. Якщо, наприклад, допомоги на оплату комунальних послуг сім'ю позбавили через борг, можна погасити заборгованість і знову звернутися до ПФУ за оформленням виплат.

Як правило, сума боргу має перевищувати суму 680 гривень і період непогашення має бути понад три місяці, аби українця позбавили субсидії. Якщо причиною несплати була затримка пенсії чи зарплати, то для відновлення виплат слід подати до Пенсійного фонду відповідне документальне підтвердження.

Борги можна погашати частинами, якщо немає фінансової нагоди зробити це за раз. Українці можуть оформити договір про реструктуризацію з компанією-постачальником послуг та обрати період повернення боргу.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

У ПФУ розповіли, як відновити субсидію: названо умови повернення виплат

У випадку, якщо помер член сім'ї, на якого було оформлено допомогу, субсидію відновлять при зверненні до органів Пенсійного фонду родичів. А якщо субсидіанти приховали реальні доходи для отримання виплат, то у відновленні субсидії їм відмовлять. При зміні місця проживання обов'язково потрібно повідомити про це органи Пенсійного фонду, щоб перенаправити субсидію на іншу адресу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб не втратити субсидію, важливо повідомити орган ПФУ про отримання одноразового доходу, який більший за 25-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (67,1 тис. гривень), інакше відомство позбавить вас субсидії, коли саме дізнається про це.

Раніше повідомлялося, як оформити субсидію непрацюючим пенсіонерам.