Зарплата до 40 тис. грн: у Львові з'явилася високооплачувана робота для людей без досвіду

Автор: Леся Ловіцька

Львів став другим містом після Києва за популярністю серед переселенців. Найактуальніше питання для них – це робота. Названо топ-6 гарячих вакансій, які доступні людям без досвіду. Їм пропонують зарплату до 40 тис. грн.

Зарплата до 40 тис. грн: у Львові з'явилася високооплачувана робота для людей без досвіду - today.ua

Західний регіон користується підвищеним попитом у внутрішньо переміщених осіб, які рятуються від обстрілів російських окупантів. Львів – одне з найдорожчих міст України: там висока вартість житла, ціни на продукти та рівень життя загалом. Розглянемо актуальні пропозиції роботи у культурній столиці нашої держави.

Кур'єр на електровелосипеді

Працівник потрібен компанії "Домінос Піца". Обов'язок – розвозити їжу та проводити розрахунки з покупцями. Оплата – 20–27 тис. грн. Гнучкий графік роботи.

Сортувальник

Потрібен співробітник поштового складу Meest International. Зарплата – 20–21 тис. грн. Розшукуються сильні та витривалі люди.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

У Міноборони вибухнув скандал: військовим закупили куртки, які не підходять для зими

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

Комірник

Є вакансія на склад в інтернет-магазині BeSimple. Обов'язки: упаковувати товар, приймати посилки та проводити повернення. Зарплата 20-25 тис. грн, є можливість кар'єрного зростання.

Рієлтор

Потрібен працівник в The Simple. Потрібно працювати з документами, підбирати та організовувати покази нерухомості, супроводжувати клієнтів. Оплата праці – 30 тис. грн.

Менеджер з комунікацій

В Arce потрібний спеціаліст зі знанням англійської мови. Обов'язки: консультації клієнтів щодо отримання візи, допомога у вирішенні проблем. Зарплата – 20 тис. грн.

Зарплата до 40 тис. грн: у Львові з'явилася високооплачувана робота для людей без досвіду

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Менеджер з продажу

Пропозиція Factum Group для менеджера з підбору авто зі США. Потрібно проводити консультації та підбирати авто на американських аукціонах. Діє програма навчання. Заробітна плата – 25-40 тис. грн плюс бонуси.

Нагадаємо про вакансії у ЗСУ: чоловікам пропонують добровільну мобілізацію на тилові посади із зарплатою до 125 тис. грн.