У Києві стрімко зростає попит на квартири, незважаючи на обстріл: рієлтори назвали причину

Автор: Леся Ловіцька

У Києві стрімко зростає попит на квартири, незважаючи на часті обстріли російських окупантів. Рієлтори назвали причину тенденції.

У Києві стрімко зростає попит на квартири, незважаючи на обстріл: рієлтори назвали причину - today.ua

Житло у столиці має попит як серед покупців, так і серед орендарів. Причому масовані ракети не зменшують затребуваність об'єктів, навпаки вона тільки збільшується.

Президент Асоціації фахівців з нерухомості України Олена Гайдамаха наголосила, що до повномасштабної війни на київському ринку спостерігалося затишшя у перші десять днів січня. Однак після угоди у цей період укладається навіть в умовах блекауту.

Зазначено, що після серйозних ракет атак рашистів люди вичікували кілька днів, а потім знову йшли дивитися квартири. Інтерес до нерухомості не зникає.

Популярні зараз

Російські військовополонені поскаржилися на їжу в Україні: “Хочеться домашнього салату Олів'є“

Сирський та Умєров звернулися до українців, які приєдналися до оборони держави

Материки Землі поволі наближаються один до одного: учені прогнозують зіткнення із велетенським катаклізмами

В одній із областей України рекордно зросли ціни на землю

Проте торішні блекаути внесли корективи до переваг районів та вимог до житла. Менш привабливим через часті обстріли виявився Солом'янський район, інші користуються попитом більше. Є запити не лише на житлові об'єкти, а й на комерційну нерухомість – оренду офісів та магазинів.

Що стосується оренди житла, більшість угод укладається на 2-кімнатні квартири на нетривалий період. Їх найчастіше знімають на півроку. У договорах почали прописувати ризики: повернення застави у разі активних бойових дій на столичних вулицях чи непридатність до проживання.

Зараз квартирами у Києві найбільше цікавляться переселенці, які вважають місто безпечнішим порівняно з іншими.

У Києві стрімко зростає попит на квартири, незважаючи на обстріл: рієлтори назвали причину

Олена Гайдамаха назвала економічну причину ажіотажу довкола київського житла.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Люди вважають, що столиця найзахищеніша, і що житло у столиці доступніше, ніж у західних регіонах. У Києві, наприклад, дуже просту двокімнатну квартиру можна зняти за 8-10 тис. грн – у Дніпровському, Деснянському районі. У Львові за такими цінами нічого не знайдеш", - цитує експерта з нерухомості Delo.

Нагадаємо, скільки коштує оренда однокімнатної квартири у Києві та інших областях України.