Шмигаль зробив заяву стосовно підвищення тарифів на електроенергію

Автор: Ольга Березовська

Денис Шмигаль висловився щодо підвищення тарифів на електроенергію для населення України. Прем'єр-міністр заявив, що поки що український уряд не планує змінювати вартість послуги.

Шмигаль зробив заяву стосовно підвищення тарифів на електроенергію - today.ua

Наразі українці платять за спожиту електроенергію за єдиним тарифом, який було встановлено 1 червня 2023 року. Згідно з ним, ціна за одну кіловат-годину становить 2,64 гривні. Нещодавно з'явилася інформація, що ця сума може зрости вдвічі. Але прем’єр-міністр України спростував ці чутки.

Денис Шмигаль у своєму Телеграм-каналі заспокоїв українців і повідомив, що уряд не має планів на зміну тарифів для населення. І це стосується не тільки електроенергії.

"Продовжуємо підтримувати українські сім'ї та зберігаємо пільговий тариф на електроенергію для населення. Він був і залишається 2 гривні 64 копійки за кВт-годину. Загалом цієї зими Уряд не планує змін жодних тарифів для населення", - написав глава уряду.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

Шмигаль зробив заяву стосовно підвищення тарифів на електроенергію

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Шмигаль також додав, що сьогодні в жодному регіоні України не проводиться і не планується проведення відключень електроенергії. Він зазначив, що українським енергетикам вдалося провести масштабні ремонти об'єктів енергосистеми, пошкоджених ударами російських загарбників, а також збільшити потужності та можливості імпорту.

Тим часом, компанія YASNO повідомила про початок відключень електроенергії боржникам і роз'яснили, хто з українців першим ризикує залишитися без світла найближчим часом.