Робота в Україні: названо найзатребуваніших спеціалістів з високими зарплатами

Автор: Леся Ловіцька

В Україні зростає попит на кваліфікований персонал. Роботодавці намагаються підвищувати заробітну плату, щоб залучати співробітників. Названо найзатребуваніших спеціалістів, яким пропонують високий дохід.

У нашій країні відчувається дефіцит професіоналів у сферах будівництва, медицини, фармацевтики та виробництва. Про це заявив співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

За словами експерта, найзатребуваніші вакансії — електриків та водіїв-механіків. Є потреба у цих фахівцях є як у тилу, так і в армії. Лідируючу позицію займає сфера обслуговування та все, що стосується продажів.

"Це можуть бути люди, які працюють у телефонних продажах, можуть бути безпосередньо продавці у магазинах", - зазначив Міхно.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Аналітик наголосив, що в Україні за рік суттєво збільшилися зарплати. Спостерігається приріст на 23-50% залежно від галузі.

Значно побільшало пропозицій для водіїв. Артур Міхно зазначив, що середній розмір заробітної плати – він становить 18 500 грн. При цьому прибутки жителів різних регіонів відрізняються.

Нагадаємо, що у ІІІ кварталі 2023 року середньомісячна зарплата в Україні збільшилася на 22,7% порівняно з аналогічним періодом 2022 року. Зараз вона становить 17 937 грн. Відповідні дані надала Державна служба статистики.

Робота в Україні: названо найзатребуваніших спеціалістів з високими зарплатами

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нині кількість відгуків на одну вакансію на ІТ-ринку перевищує середній показник ринку праці у 20-30 разів. Дефіцит кадрів у критичних галузях може призвести до перегляду умов бронювання чоловіків або відкликання з фронту представників деяких професій.

Раніше у Мінекономіки повідомили, що зарплати бюджетникам та пенсії доведеться затримати через відсутність надходження фінансової допомоги від партнерів.

Головне