ПУМБ подарує клієнтам 300 грн за одну дію: пропозиція актуальна до 15 березня

Автор: Леся Ловіцька

ПУМБ збільшив винагороду для клієнтів за програмою "Запроси друга". Банк подарує їм до 300 грн за одну дію. Пропозиція буде актуальною до 15 березня.

ПУМБ подарує клієнтам 300 грн за одну дію: пропозиція актуальна до 15 березня - today.ua

У пресслужбі ПУМБ повідомили, що для участі в акції потрібно зайти у додаток банку - ПУМБ Online, вибрати вкладки "Більше" та "Запроси друга", після чого згенерувати запрошення.

Потім потрібно відправити його через месенджер іншій людині, яка ще не є клієнтом. Також можна розмістити посилання у відкритому доступі у соціальних мережах.

Запрошений відкриє картку (кредитну чи дебетову) та до 15 березня розплатиться нею мінімум на 100 грн. Розрахунок слід здійснити протягом 35 календарних днів з моменту відкриття картки. Це може бути оплата товару чи послуги, комуналки, поповнення мобільного телефону.

Популярні зараз

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

У Міноборони вибухнув скандал: військовим закупили куртки, які не підходять для зими

На рахунок клієнта, постійного та нового, відправлять винагороду у розмірі від 100 до 300 грн. Сума залежить від обраної картки, а також підлягає оподаткуванню у розмірі 19,5%.

Вказано, що коштами з кредитки можна користуватися протягом 62 днів – це максимальний пільговий період. Зокрема, можна оплачувати комунальні послуги та поповнювати мобільний телефон без комісії, оплачувати частинами товари та послуги. Максимальний кредитний ліміт – 200 тисяч гривень, а після закінчення пільгового періоду річна відсоткова ставка становитиме 2,99%.

ПУМБ подарує клієнтам 300 грн за одну дію: пропозиція актуальна до 15 березня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У ПУМБ пояснили, що можна запросити необмежену кількість друзів – і за кожного отримати винагороду. Однак на запрошення можна оформити лише один продукт банку та отримати за це грошовий бонус.

Нагадаємо, що минулого року Нацбанк оштрафував ПУМБ на 11 млн грн.