ПриватБанк запустив нову послугу з виплати зарплат через Приват24 у смартфоні

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк надав нову послугу для бізнес-клієнтів. У них з'явилася можливість виплачувати зарплату персоналу у мобільному "Приват24 для бізнесу".

ПриватБанк запустив нову послугу з виплати зарплат через Приват24 у смартфоні - today.ua

У пресслужбі ПриватБанку повідомили про оновлення сервісу мобільного банкінгу для бізнесу. Компанії зможуть не лише переглядати та підписувати раніше створені зарплатні відомості, як раніше. Вони будуть створювати нові відомості та проводити платежі.

"Бізнес-клієнти ПриватБанку тепер мають унікальну можливість у смартфоні створювати, редагувати та копіювати зарплатні відомості", - зазначили у фінустанові.

Вказано, що на сьогоднішній день більше половини українських компаній виплачують зарплату персоналу саме через ПриватБанк. Інноваційні технології, які пропонує банк, допоможуть спростити та автоматизувати виплати, що сприятиме підвищенню ефективності бізнесу.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Повідомляється, що зарахування коштів можливе у цілодобовому режимі, для цього потрібні лічені хвилини. Зарахування зарплати проводиться однією відомістю на картки ПриватБанку та інших банків. Таким чином, додаткова робота зі створення кількох даних не потрібна, навіть якщо співробітники планують отримувати заробітну плату у різних банках.

ПриватБанк запустив нову послугу з виплати зарплат через Приват24 у смартфоні

ПриватБанк став лідером з переказів від міжнародних організацій

Українці у грудні 2023 року отримали через ПриватБанк максимальну кількість переказів міжнародних благодійних організацій – 840 тисяч на 100 мільйонів доларів (в еквіваленті). Найпопулярнішою стала система PrivatMoney. Також затребуваними залишаються Western Union та MoneyGram.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Більшість українців одержують перекази в онлайн-режимі на карту ПриватБанку (98% усіх транзакцій).

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк дозволив своїм клієнтам отримувати SWIFT-перекази у двох валютах без додаткової комісії.