ПриватБанк подарує клієнтам Apple: як взяти участь у розіграші гаджетів

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк вирішив зробити подарунки клієнтами. Гаджети Apple призначені для тих, хто фінансово допомагає родичам та друзям за кордоном.

ПриватБанк подарує клієнтам Apple: як взяти участь у розіграші гаджетів - today.ua

ПриватБанк запустив акцію, яка діятиме в період з 20 грудня до 20 березня 2024 року. У всіх клієнтів, які будуть переводити гроші зі своїх валютних карток Visa на будь-які закордонні картки Visa, буде можливість взяти участь у розіграші гаджетів Apple: Phone 15 Pro, бездротових навушників Apple AirPods Max, цифрового медіаплеєра Apple TV і Apple Watch Series 9.

Щоб взяти участь у програмі, потрібно зареєструватися в акції до 20 березня та відправити будь-яку суму в доларах або євро зі своєї валютної картки Visa ПриватБанку на картку закордонного банку Visa через Приват24, використовуючи меню "Переказ на картку".

Цифрову валютну карту Visa можна відкрити онлайн в Приват24. Валюту можна миттєво купувати онлайн у мобільному банку. Закордонний переказ можна надіслати лише з валютної картки Visa від ПриватБанку.

Хто може взяти участь у розіграші

Претендувати на отримання гаджетів Apple можуть особи віком від 18 років, які мають індивідуальний податковий номер та картку Visa від ПриватБанку. Їм слід зареєструватися в акції та надіслати грошовий переказ, кожен з яких збільшує шанси на отримання призів.

Популярні зараз

Пенсіонерів звільнили від одного обов'язкового платежу

Номери операторів Київстар та Vodafonе починатимуться з нових кодів: що треба знати власникам старих SIM-карт

ПФУ не проіндексував пенсії багатьом українцям: пенсіонерам почали повертати гроші

Українських водіїв зобов'язали нанести спеціальні мітки на власні автомобілі

ПриватБанк подарує дев'ять iPhone 15 Pro, три Apple Watch Series 9 GPS, три Apple TV та троє бездротових навушників Apple AirPods Max.

ПриватБанк подарує клієнтам Apple: як взяти участь у розіграші гаджетів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мінімальна сума переказу становить 10 доларів (або еквівалент цієї суми), а максимальна – 29 999 гривень. Загальна сума переказів на закордонні картки через Приват24 – 100 000 гривень в еквіваленті на одного клієнта. Ліміт на онлайн-покупку валюти у Приват24 – 50 000 гривень на місяць.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк зробить подарунки власникам автомобілів – їх можна буде отримати до 31 січня 2024 року.