Українські господині активно готуються до Нового року, плануючи святкове меню та купуючи продукти, необхідні для приготування смачних страв. Зазвичай на такий шопінг йде чимало грошей, але якщо обдумано підходити до витрат, можна непогано заощадити.
Потрібно лише дотримуватися простих правил, які дозволять зберегти гроші під час підготовки до свята.
Список
Не всі господині перед походом у магазин складають список покупок. І роблять це дарма. Без чіткого розуміння, що потрібно купити для певних страв, можна придбати чимало зайвих продуктів. Тому варто обдумати, що ви подаватимете на стіл і скільки гостей прийде. І вже потім розрахувати які продукти і скільки вам знадобиться під час готування. Так можна заощадити велику суму грошей.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Акції та знижки
Перед Новим роком багато торгових мереж пропонують покупцям непогані знижки на популярні продукти. Тож не зайвим буде моніторинг цін на сайтах супермаркетів. Це також дозволить зберегти гроші під час покупок для свята.
Фрукти на десерт
Мало хто після багатого застілля захоче заїсти салати та м'ясні страви шматком торта або тістечком. Тому доцільним буде поставити на новорічний стіл фрукти. Якщо хтось із гостей вирішить з'їсти чогось солодкого, можна запропонувати їм мандарини чи апельсини.
Кількість гостей
Розробляючи меню потрібно враховувати кількість гостей і не купувати продукти "про всяк випадок". Такий метод допоможе придбати лише необхідне та заощадити.
Доступні продукти
Звичайно, іноді хочеться потішити себе дорогими продуктами. Але не варто купувати їх для новорічного гуляння, на яке збереться багато гостей. Краще вибрати доступніші страви, а вже після Нового року на заощаджені гроші можна пригостити себе улюбленим сиром чи червоною рибою.
Нагадаємо про лайфхак із харчовою плівкою, який допоможе заощадити газ у зимовий період.