Надбавки до зарплат військових у 2024 році: у Міноборони розповіли, чи зміняться суми виплат

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські військові отримують щомісяця зарплати та надбавки, розмір яких давно не змінюється. Чи збережуться за військовослужбовцями їх виплати у 2024 році, розповів заступник міністра оборони Юрій Джигір.

Надбавки до зарплат військових у 2024 році: у Міноборони розповіли, чи зміняться суми виплат  - today.ua

Відомо, що на 2024 рік на виплати військовим передбачено 751,3 мільярда гривень. Щодо виплати "бойових" у розмірі 30 тис., 50 тис. і 100 тис. грн, то заступник міністра оборони пояснює, що ці суми за військовими мають зберегтися наступного року на тому ж рівні.

Однак є певні обставини, що не прогнозуються, які можуть вплинути на виплати військовим. Йдеться про важко прогнозовану ситуацію на фронті. Також очікується збільшення призовників на тлі посиленої мобілізації. Якщо зросте кількість бійців чи інтенсивність боїв, то фінансування армії збільшиться.

Надбавки до зарплат військових у 2024 році: у Міноборони розповіли, чи зміняться суми виплат

Популярні зараз

Пенсіонерів звільнили від одного обов'язкового платежу

Номери операторів Київстар та Vodafonе починатимуться з нових кодів: що треба знати власникам старих SIM-карт

ПФУ не проіндексував пенсії багатьом українцям: пенсіонерам почали повертати гроші

У Міноборони назвали топ-10 вакансій у ЗСУ: високі зарплати пропонують не лише на фронті

"Наш оборонний бюджет закладено в умовах найбільшого збройного конфлікту в Європі з часів Другої світової. На полі бою ведеться постійна запекла боротьба, тому ймовірність збільшення інтенсивності бойових дій існує щодня. Це слід враховувати, як і можливе зростання чисельності армії, яку потрібно буде своєчасно. забезпечувати", - пояснив заступник міністра.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Розмір місячної виплати для мобілізованих бійців залежить від багатьох чинників. За законом тим, хто виконує бойові завдання на передовій, виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 тисяч гривень. А тим, хто безпосередньо бере участь у бойових діях, виплачується додаткова винагорода у розмірі 100 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, скільки склали зарплати та надбавки бійців ЗСУ у грудні 2023 року.