Кабінет Міністрів продовжив соціальну допомогу для ВПО: названо новий термін

Автор: Ольга Березовська

У Мінсоцполітики повідомили приємну новину для внутрішньо переміщених осіб. Соціальну допомогу переселенцям продовжили ще на один місяць.

Кабінет Міністрів продовжив соціальну допомогу для ВПО: названо новий термін - today.ua

Усі українці, які оформили статус внутрішньо переміщеної особи, одержують грошову допомогу від держави. Дорослим переселенцям виплачують по 2 тисячі гривень на місяць, а неповнолітнім і людям з інвалідністю – по 3 тисячі гривень. Але нещодавно стало відомо, що багато ВПО перестануть отримувати допомогу вже з 1 лютого 2024 року.

А зараз у Міністерстві соціальної політики заявили, що було ухвалено рішення відстрочити цей момент. Кабінет міністрів вважає важливою підтримку переселенців, тому виплати були продовжені для всіх категорій ВПО ще на один місяць, тобто до 1 березня. Про це в ефірі національного телемарафону оголосила Міністр соціальної політики.

Кабінет Міністрів продовжив соціальну допомогу для ВПО: названо новий термін

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

"З огляду на деякі труднощі внутрішньо переміщених осіб, особливо в зимовий період, наприклад, труднощі у пошуку роботи, а також ще низку додаткових обставин, які можуть ускладнити для них перепризначення допомоги для ВПО, ми спільно з урядом, за ініціативи Прем'єр-міністра, вирішили абсолютно всім категоріям до 1 березня продовжити існуючі умови виплат", - сказала Оксана Жолнович.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас голова Мінсоцполітики наголосила, що це призведе до додаткових витрат. За її словами, виплати для ВПО на один місяць – це понад 6 мільярдів гривень.

Пропонуємо дізнатися, хто із ВПО зможе отримувати виплати після 1 березня.