Ірландія скоротить виплати українським біженцям: яку суму залишать

Автор: Лобанова Єлизавета

Ірландія має намір скоротити пакет допомоги українським біженцям. Зміни стосуватимуться зменшення виплат українцям та скорочення терміну їхнього безкоштовного проживання в готелях. Зміни стосуватимуться новоприбулих до країни біженців.

Ірландія скоротить виплати українським біженцям: яку суму залишать - today.ua

Ініціатором подібних змін став міністра з інтеграції Родерік О'Горман. Він запропонував скоротити виплати майбутнім українським біженцям з 220 євро на тиждень до 38,80 євро на тиждень, а безкоштовне житло надавати на строк до 90 днів. Після цього біженці зможуть переїхати до орендованого житла.

У всіх трьох урядових партіях повідомили, що дані плани можуть бути узгоджені ірландським урядом вже цього тижня. Зазначається, що зміни не стосуватимуться тих українських біженців в Ірландії, які вже отримали притулок у країні, а лише тих, хто прибуде в майбутньому.

Ірландія скоротить виплати українським біженцям: яку суму залишать

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У Міносвіти назвали спеціальності, які будуть популярними в Україні через п'ять років

Мобілізація в Україні посилюється: які повістки вручатимуть чоловікам з 1 березня

Скорочення пільг говорить про те, що Ірландія досягла свого ліміту в кількості українців, які вона може прийняти. За даними Мінюста, третина українців приїхали в Ірландію з інших європейських країн. Як відомо, виплати та соціальна допомога в Ірландії одні з найбільш привабливих у Європі, саме тому біженці та мігрують туди. Однак на цьому фоні в країні загострюється проблема з житлом для місцевих, яке і так було в дефіциті, і виникає багато інших проблем.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На сьогоднішній день в Ірландії знайшли тимчасовий притулок близько 100 000 українських біженців. Цей статус для українців продовжений до березня 2024 року, як і у всіх європейських країнах.

Раніше повідомлялося, що Ірландія дозволила українським біженцям залишити країну на різдвяні свята.