Грошова допомога: українці можуть отримати по 10 800 грн від французької організації ACTED

Автор: Леся Ловіцька

Міжнародна організація ACTED запустила нову програму гуманітарної підтримки українців, які постраждали від війни. Вони можуть отримати по 10 800 грн.

Грошова допомога: українці можуть отримати по 10 800 грн від французької організації ACTED - today.ua

Багатоцільова грошова допомога призначена для покриття потреб переселенців (ВПО) та осіб, які постраждали від військового конфлікту. Це люди, які проживають на деокупованих територіях, у населених пунктах, які постраждали внаслідок бойових дій, у прифронтових, а також у тимчасово захоплених регіонах країни.

На людину виділяють по 3600 грн одразу за три місяці – одним платежем.

Проект реалізуватиметься весь 2024 рік у наступних областях: Чернігівська, Київська, Чернівецька, Луганська, Донецька, Львівська, Черкаська, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, Івано-Франківська, Хмельницька, Херсонська, Кіровоградська, Полтавська, Миколаївська, Рівненська, Тернопільська, Сумська, Волинська, Вінницька, Запорізька, Житомирська та Закарпатська.

Популярні зараз

Пенсії з 1 березня не підвищать трьом категоріям українців

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

У Міноборони вибухнув скандал: військовим закупили куртки, які не підходять для зими

У ГУР зробили заяву про звернення Придністров'я до Росії: “Кремль зазнав поразки“

У пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили, що ACTED допомагає українцям не лише грошима, а й продуктами, водою, засобами гігієни, надає підтримку у відновленні житла. Проект фінансується американським урядом через Бюро гуманітарної допомоги USAID.

Вказано, що про алгоритм отримання виплат повідомлять додатково.

Нагадаємо, що ACTED є неприбутковою організацією, яку заснували у Франції в 1993 році. Вона покликана надавати підтримку людям, які страждають від криз та конфліктів, зокрема військових.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Організація має широку мережу партнерів у світі, включаючи місцеві урядові структури, гуманітарні організації, бізнес-спільноту та некомерційні організації. Для забезпечення фінансування проектів вона співпрацює з міжнародними фондами та донорами.

Раніше повідомлялося про грошову допомогу мобілізованим, яку сплачують місцеві бюджети.